aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Tegoroczny Jarmark został podzielony na dwa, tematyczne dni.

Piątkowa część rozpocznie się Pokazem Mody Lnu i Produktów EKO. Później zaprezentują się producenci muzyki elektronicznej oraz DJe, tacy jak ENZO, Music Crew (rezydent klubu Heaven Zielona Góra), EMAD, Paweł Mysyk i Capitol Team. Gwiazdą wieczoru będzie Tribbs, twórca hitów "Ostatni raz zatańczysz ze mną", "Duże oczy" (feat. Smolasty) czy "Bal wszystkich świętych".

Drugi dzień upłynie w klimacie ludowym, rockowym i folkowym. Sobotnie wydarzenia rozpoczną się tradycyjną Paradą Tkaczy Śląskich, która wyruszy spod Domków Dwunastu Apostołów o godz. 15:00. Na scenie wystąpią takie zespoły, jak Rocktube, Jurada i Kami, jak również regionalne grupy ludowe. O godz. 19:00 odbędzie się interaktywny spektakl historyczny pn. "Tkacze - Bunt". Gwiazdą drugiego dnia będzie zespół InoRos, wykonujący muzykę z pogranicza rocka i folku, twórcy przebojów takich, jak "Czyste szaleństwo" czy "Piękne życie".

Na rynku ustawione zostaną ponadto stoiska rękodzielnicze i gastronomiczne, przewidziana jest strefa atrakcji dla dzieci.

Jarmark Tkaczy Śląskich

REKLAMA