aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

wybory 2019 euroW okręgu 12 obejmującym województwa dolnośląskie i opolskie wybranych zostało czworo europosłów.

wybory 2019 euroW niedzielę (26 maja) odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Zobacz na kogo możesz głosować. Wśród kandydatów nie ma mieszkańców powiatu kamiennogórskiego.

wybory 2019 euroPKW opublikowała wyniki wyborów na terenie powiatu kamiennogórskiego. Wyniki obejmują wszystkie obwodowe komisje (32).

Kamienna Góra - Jacek Sasin

Dzisiaj (sobota, 11 maja) w Muzeum Tkactwa odbyło się spotkanie z czworgiem parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości z Jackiem Sasinem na czele. Gości przysłonił burmistrz Janusz Chodasewicz, który przedstawił rozwiązanie większości zgłaszanych problemów.

wybory 2019 euroTrwają wybory do Parlamentu Europejskiego. PKW podała frekwencję wyborczą na godzinę 17:00.

Kamienna Góra - Janina Ochojska

W Muzeum Tkactwa odbyło się dzisiaj (sobota, 11 maja) spotkanie z Janiną Ochojską, szefową Polskiej Akcji Humanitarnej i kandydatką na europejską parlamentarzystkę z ramienia Koalicji Europejskiej.

wybory 2019 euroW niedzielę (26 maja) odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Zobacz gdzie możesz głosować. Lokale wyborcze czynne będą w godzinach 7:00-21:00.

Kamienna Góra - Katarzyna Odrowska

Dzisiaj (sobota, 11 maja) w Kamiennej Górze była Katarzyna Odrowska kandydatka Wiosny do Parlamentu Europejskiego. Promowała pomysł uruchomienia stałego połączenie kolejowego Kamiennej Góry z Wrocławiem i Jelenią Górą.

Kamienna Góra - Jarosław Duda

W Kamiennej Górze gościł dzisiaj (środa, 22 maja) senator Jarosław Duda, kandydat do Parlamentu Europejskiego z listy Koalicji Europejskiej.

Kamienna Góra - Janina Ochojska

Jutro (sobota, 11 maja) w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbędzie się spotkanie z Janiną Ochojską kandydatką do Parlamentu Europejskiego. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

REKLAMA