aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

wosp Działające na terenie powiatu sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podają wysokości kwot zebranych podczas wczorajszego finału.

Aktualizacja 31.01.2023. godz. 16:07

Krzeszów, WOŚP

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gminy Kamienna Góra gra w Krzeszowie.

Aktualizacja 30.01.2023, 17:55

Piisarzowice, turniej, rakieta, wosp

W sali szkoły w Pisarzowicach odbył się Turniej Rakietowy. Impreza była częścią finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Chełmsko Śląskie, WOŚP

Bazą finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chełmsku Śląskim jest szkoła. Występy i licytacje odbywają się w sali gimnastycznej.

Aktualizacja 30.01.2023., 5:00

Pisarzowice, WOŚP, bieg, policz się z cukrzycą

W ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pisarzowicach odbył się 1. Bieg "Policz się z cukrzycą". Bazą biegu był Dom Kultury.

WOŚP, Lubawka

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w Lubawce już trzeci dzień. Finałowa impreza rozpoczęła się z opóźnieniem, odbywa się w Domu Kultury.

Aktualizacja 30.01.2023. 5:00

Marciszów, WOŚP

Mieszkańcy gminy Marciszów grają w tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jako część sztabu gminy Kamienna Góra. Finałowa impreza odbywa się w Domu Kultury.

Aktualizacja 22:17

Pisarzowice, koncert

W ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Kamienna Góra w Centrum Biblioteczno- Kulturalnym w Pisarzowicach odbył się koncert Mam ogień w sercu.

Kamienna Góra, WOŚP

Kamiennogórski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra w Centrum Kultury. W kamiennogórskim sztabie kwestują nawet sowy.

Aktualizacja 31.01.2023. godz. 16:07

Lubawka, unihokej, WOŚP

W ramach lubawskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w szkole w Lubawce rozegrany został turniej unihokeja.

REKLAMA