aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
WOŚP Wałbrzych

Wałbrzych kolejny raz zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i kolejny raz pobił rekord! Aktualnie zebrana kwota w wałbrzyskim Sztabie WOŚP to 166 110,17 zł + waluta obca i biżuteria.

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza Prezydent RP Andrzej Duda skierował do kontrasygnaty Prezesa Rady Ministrów rozporządzenie w sprawie wprowadzenia żałoby narodowej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Chełmsko Śląskie - #muremzaowsiakiem

Mieszkańcy Chełmska Śląskiego i okolic przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji #muremzaowsiakiem . Tydzień po 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponownie spotkali się i wysłali Światełko do nieba.

WOŚP Kamienna Góra

Znamy już kwotę zebraną przez kamiennogórski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku sztab działał w Kamiennej Górze, Przedwojowie, Krzeszowie, Pisarzowicach i Marciszowie.

Lubawka - światełko do nieba

Lubawski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizował dzisiaj (niedziela, 20 stycznia) spotkanie, podczas którego uczczono pamięć tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza oraz wsparto decyzję Jurka Owsiaka o powrocie do zarządu fundacji WOŚP-u.

Kamienna Góra

Kilkanaście osób spotkało się dzisiaj (poniedziałek, 14 stycznia) pod kamiennogórskim ratuszem. Chwilą ciszy i zapaleniem zniczy uczcili pamięć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

wospSztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chełmsku Śląskim zachęca do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji #muremzaowsiakiem .

Grupa mieszkańców Kamiennej Góry oragnizuje spotkanie ku pamięć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Spotkanie zaplanowane jest dzisiaj (poniedziałek, 14 stycznia) o godzinie 19:00 przy ratuszu w Kamiennej Górze.

wospLubawski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zachęca mieszkańców Lubawki i okolic do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji #muremzaowsiakiem .

WOŚP Krzeszów

W Krzeszowie 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra w szkolnej sali gimnastycznej.

Aktualizacja 14.01.2019

REKLAMA