Drukuj
WIelka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Chełmsko Śląskie

W Chełmsku Śląskim rozpoczął się już 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jako pierwsi grę rozpoczęli sportowcy (godz. 10:45).

Aktualizacja 21:32

W chełmskim sztabie zebrano w tym roku 19 831,22 zł.

Aktualizacja 16:43
W Chełmsku Śląskim trwają licytacje orkiestrowych gadżetów oraz występy lokalnych wykonawców. Jako pierwsza wystąpiła grupa dzieci i młodzieży trenująca w klubie karate. Mieszkańcy Chełmska udowodnili, że chętnie bawią się i dzielą swoimi zasobami. Podczas licytacji świetnie szły zarówno gadżety z WOŚP-u, jak i te związane z miastem i regionem. Wielkie emocje zarówno wśród publiczności jak i zwłaszcza najmłodszych artystów wywołały występy grup przeszklonych oraz ze szkoły w Chełmsku.

WOŚP CHełmsko Śląskie

Oryginalna informacja
Na szkolnym korytarzu trwa turniej tenisa stołowego. Uczestniczy w nim dziewięciu zawodników. Później rozegrany zostanie turniej w piłkarzyki.

W południe ruszy loteria fantowa. Organizatorzy przygotowali w tym roku 500 fantów. Wkrótce ruszy również kiermasz ciast i sprzedaż chleba ze smalcem.

WIelka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Chełmsko Śląskie

Trwają przygotowania do części artystycznej finału, która odbędzie się na sali gimnastycznej. Od godziny 15:00 występować będą lokalni wykonawcy, część z nich już ćwiczy przed występem. Prezentacje przerywane będą licytacjami. "Pod młotek" pójdą m.in. policyjne maskotki, książki, obrazy, bony na towary i usługi m.in. wymianę opon, weekend w Karpaczu.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra chełmskiej szkole.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

WIelka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Chełmsko Śląskie