aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Bóbr Marciszów : KS Łomnica

Piłkarze Bobra Marciszów pożegnali się dzisiaj (niedziela, 8 sierpnia) z Pucharem Polski. W 1/32 rozgrywek na szczeblu okręgowym podejmowali KS Łomnica.

Gospodarze dobrze rozpoczęli mecz. W pierwszych 10 minutach mieli trzy bardzo dobre sytuacje do zdobycia gola. Nie potrafili ich jednak wykorzystać. Stopniowo przewaga Bobra malała, goście zaczęli wypracowywać dogodne sytuacje. W 20' na pozycję sam na sam z bramkarzem wszedł Mateusz Woś, sytuacji nie zmarnował i dał gościom prowadzenie. W 25' był remis. Akcję Bobra celnym strzałem z pola karnego zakończył Dawid Trząsalski. W 29' M. Woś trafił w słupek. W 36' indywidualną akcję celnym strzałem zakończył Paweł Habasiński.

W drugiej połowie goście mieli przewagę i potwierdzali ją kolejnymi bramkami. W 55' sędzia odgwizdał zagranie zawodnika gospodarzy ręką w polu karnym. "Jedenastkę" wykorzystał Mateusz Cieślik. W 57' strzałem z bliska bramkarza Bobra pokonał Damian Kucharczyk. Po podwójne zmianie w 58' Bóbr nieco ożył, doprowadził do kilku sytuacji. Sytuacja odmieniła się w 62' gdy czerwoną kartką ukarany został Marcel Gaweł. W 73' indywidualną akcję golem zakończył Mateusz Cieślik. W 86' jedną z niewielu akcji przeprowadził Bóbr, w polu karnym faulowany był Marcin Lewicki Sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Arkadiusz Kubicki. W 89' wynik meczu ustalił Mateusz Cieślik, mijając bramkarza, który wyszedł daleko przed pole karne.

Bóbr Marciszów : KS Łomnica - 2:6 (1:2)

Skład Bobra: Jakub Pikus (46' Adrian Dul), Marcel Gaweł, Dawid Trząsalski, Michał Maćkowiak, Grzegorz Wowk (72' Sebastian Buczek), Fabian Bielicz (58' Kacper Toda), Krzysztof Malik, Arkadiusz Kubicki, Vadzim Suhaka (58' Grzegorz Rębacz), Marcin Lewicki

Skład KS Łomnica: Maciej Maćkowski, Damian Kucharczyk, Paweł Habasiński, Mathias Maran (72' Kacper Kawka), Damian Jałgiejczuk, Bartosz Jasiński, Mateusz Woś, Szymon Salamon, Artur Berezowski, Maciej Zyner, Mateusz Cieślik.

REKLAMA