aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

lubawka ratusz

Gmina Lubawka szuka wykonawcy przebudowy ul. Kolonia w Chełmsku Śląskim. Ofert można składać do 25 sierpnia.

fot. relacja wideo z sesji

Radni Kamiennej Góry obradowali dzisiaj na sesji zwołanej na wniosek burmistrza. Projekty uchwał dotyczyły przekazania do Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Kamiennej Górze 2,3 mln zł.

fot. OSP Chełmsko Śląskie

Dzisiaj rano strażacy wezwani zostali na ul. Kamiennogórską w Chełmsku Śląskim. Pomocy wymagał pies.

fot. policja Kamienna Góra

W sobotę 6 sierpnia 2022 roku na ul. Słowiańskiej w Kamiennej Górze doszło do zapalenia się pojazdu osobowego w trakcie jazdy. Świadek tego zdarzenia kilka sekund po zauważeniu tej sytuacji zobaczył stojący na poboczu radiowóz. Natychmiast poinformował funkcjonariuszy o zaistniałej sytuacji.

fot. policja Kamienna Góra

Policjanci kamiennogórskiej drogówki dzisiaj (9 sierpnia) w godzinach porannych zostali zadysponowani do niebezpiecznego zdarzenia, do którego doszło przy ul. Krótkiej w Kamiennej Górze.

fot. policja Kamienna Góra

W poniedziałek 8 sierpnia 2022 roku Komendant Powiatowy Policji w Kamiennej Górze – podinsp. Stanisław Cenarski przyjął ślubowanie od nowej funkcjonariuszki.

Kamienna Góra, Spółka Mieszkaniowa

Dzisiaj rada nadzorcza zmieniła prezesa Spółki Mieszkaniowej w Kamiennej Górze.

fot. policja Kamienna Góra

Przestępcy wykorzystują każdą okazję do wzbogacenia się kosztem osób, które czują się zbyt bezpiecznie. Trzymiesięczny areszt otrzymał 41-letni mężczyzna podejrzany o dokonywanie kradzieży na tzw. „klamkę” zatrzymany przez kamiennogórskich funkcjonariuszy. Policja ponownie apeluje o właściwe zabezpieczenie mieszkań i samochodów. Pamiętajmy o zamykaniu drzwi!

fot. policja Wałbrzych

Policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy poszukują kobiety, która jest odpowiedzialna za przestępstwo na tzw. wnuczka. Chodzi o niemałą kwotę, bo o aż 20 tysięcy złotych, którą w połowie czerwca tego roku oszustce przekazała pokrzywdzona 81-letnia seniorka. W toku prowadzonego postępowania funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z wizerunkiem sprawczyni i publikują go w celu ustalenia tożsamości kobiety. Być może ktoś z Państwa ją rozpozna. Prosimy o każdy sygnał w tej bulwersującej sprawie.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 22:00 5 sierpnia do 6:00 6 sierpnia.

REKLAMA