Drukuj

fot. wp

Jak wybrać idealny benefit? Czy w tym celu trzeba czytać w myślach członków kadry pracowniczej? Oczywiście, że nie! Zadowolony i zmotywowany zespół to rezultat, jaki może przynieść zainwestowanie w uniwersalną kartę żywieniową dopasowującą się do upodobań różnych osób. Sukces znajduje się na wyciągnięcie ręki, ponieważ dofinansowanie posiłków w pracy jest przykładem świadczenia, które pracownicy cenią najbardziej. Już teraz przekonaj się, dlaczego warto wdrożyć to rozwiązanie w swojej organizacji.

Jak działa karta żywieniowa? Wskazówki dla użytkowników!

Kartą przedpłaconą Lunch Pass od Sodexo można płacić we wszystkich punktach gastronomicznych w Polsce i za granicą, w których akceptowane są karty Mastercard. Możliwości jest mnóstwo – od kawiarni, przez firmy cateringowe po restauracje serwujące dania pozwalające udać się w prawdziwą kulinarną podróż dookoła świata. Makaron, pierogi, sałatka, zupa, kanapka, a może pizza? Każdy znajdzie coś dla siebie. Użytkownicy tej karty dysponują dużą swobodą w zakresie wyboru konkretnego dania (swoją decyzję mogą dopasować do indywidualnych upodobań i preferencji smakowych, czy typu stosowanej diety).

Istnieje również możliwość, aby pracownicy przez Internet zamawiali ulubione posiłki z dowozem do biura lub do własnego domu, jeśli pracują zdalnie. Druga opcja, z której mogą oni skorzystać, to osobiste udanie się do lokalu stacjonarnego po zakup drugiego śniadania lub lunchu. Obsługa karty żywnościowej jest wygodna zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika – raz kupiona może być w przyszłości wielokrotnie zasilana dowolnymi kwotami, a w zarządzaniu znajdującymi się na niej środkami finansowymi pomaga intuicyjna aplikacja mobilna.

Najedzony pracownik to korzyść dla całej firmy!

Posiłki zjadane w trakcie przerw w pracy stanowią ważny element codziennej diety pracownika. Warto więc zadbać o to, aby były one przyrządzane z ekologicznych oraz starannie dobranych składników. Zdrowy tryb życia, którego fundamentem będzie zbilansowany i zróżnicowany jadłospis, pozytywnie wpłynie na fizyczną oraz psychiczną kondycję kadry pracowniczej. Jeśli członkom zespołu przekaże się kartę żywieniową gwarantującą dostęp do pożywnych dań, zyskają oni impuls do tego, aby na kilka minut oderwać się pracy i zjeść pożywny posiłek. Pozwól pracownikom poczuć się komfortowo!

Regularne odżywianie się, pozwoli zregenerować siły, zwiększy produktywność, a także pomoże lepiej skoncentrować się na wykonywanych zadaniach. Dodatkowo spędzanie przerw razem ze współpracownikami będzie okazją do integracji zespołu, co pozytywnie przełoży się na panującą w firmie atmosferę. Karta żywieniowa to również oszczędność pieniędzy i czasu – stanowi wsparcie dla domowego budżetu pracownika, a jej posiadacze nie muszą wcześnie zrywać się z łóżka, aby zdążyć przygotować sobie posiłek do pracy przed wyjściem z domu.

Karta żywieniowa – odkryj jej wszystkie atuty!

Karta żywieniowa Sodexo przyciągnęła Twoją uwagę? Uważasz, że ten nowoczesny benefit żywieniowy jest tym, czego potrzebuje Twój zespół? Nie zwlekaj ani chwili dłużej, tylko już teraz złóż zamówienie przez Internet! Procedura zakupu oraz przekazania karty żywieniowej pracownikom jest szybka i nieskomplikowana. To kolejny aspekt bezpośrednio przemawiający na korzyść tego cieszącego się rosnącą popularnością rozwiązania.

źródło zdjęć: freepik.com