aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

powiatowa.info - Kronika Ziemi Kamiennogórskiej

Oddajemy do Waszej dyspozycji nowe wydawnictwo powstające w oparciu o zasoby internetowego portalu powiatowa.info. Naszym zamiarem jest zebranie w jednym miejscu encyklopedycznej informacji o wydarzeniach z terenu ziemi kamiennogórskiej.

Publikacja wzbogacana będzie o dodatkowe elementy, np. dane statystyczne, sylwetki mieszkańców. Mamy nadzieję, że w ten sposób powstanie Kronika Ziemi Kamiennogórskiej, która pozwoli na zachowanie wiedzy o życiu mieszkańców tych terenów.

Publikacja wydawana będzie w cyklu miesięcznym. Kolejne numery udostępniane będą w połowie miesiąca. Każdy z numerów można włożyć do segregatora tworząc kolekcję.
Jak każdy wybór, również Kronika ma charakter subiektywny. Nie wszystkie wydarzenia mogły się w niej znaleźć. Możliwe, że część z Państwa uzna, iż niektóre wpisy są niepotrzebne. Kronikę chcemy prowadzić wspólnie z Wami, mieszkańcami Ziemi Kamiennogórskiej. Zachęcamy do dzielenia się uwagami oraz informowania o ważnych, Waszym zdaniem, wydarzeniach. Jak zwykle udostępniamy redakcyjną skrzynkę mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"powiatowa.info - Kronika Ziemi Kamiennogórskiej" dostępna jest w:
Kamienna Góra
Urząd Miasta Kamienna Góra
Urząd Gminy Kamienna Góra
NZOZ Fizjoterapia - ul. Armii Ludowej 7
NZOZ Rodzina - ul. Kościuszki 6
NZOZ Rodzina - ul. Papieża Jana Pawła II
Księgarnia Atena
Muzeum Tkactwa

Lubawka
Punkt opłat, agencja ubezpieczeniowa - Kamiennogórska 2

Marciszów
Biblioteki oraz świetlice na terenie gminy

Gmina Wiejska Kamienna Góra
Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Pisarzowicach i Krzeszowie
Biblioteki Gminne
Świetlice wiejski

 

REKLAMA