aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Dni Kamiennej Góry 2021

Trwa ostatni dzień tegorocznego święta Kamiennej Góry. Zakończyły się już koncerty na małej scenie, pora na ostatnie występy na scenie głównej.

Dni Kamiennej Góry 2021

Rozpoczął się drugi dzień koncertów zaplanowanych podczas tegorocznych Dni Kamiennej Góry. Dzisiaj zabawa ma trwać do północy.

szczepienia

Mobilny punkt szczepień, który wspólnie z kamiennogórską przychodnią ?Rodzina? zorganizowaliśmy na promenadzie nad Zalewem będzie funkcjonował także w niedzielę.

Dni Kamiennej Góry 2021 - Orlik ul. Lubawska

Wczoraj (piątek, 13 sierpnia) na Orliku przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze miał zostać rozegrany turniej piłki nożnej Oldbojów. Zawody zaplanowano z okazji Dni Kamiennej Góry. Odbyły się również drugie zawody, które wcześniej nie było zaplanowane.

XIV Turniej Streetball'a

Wczoraj (sobota, 14 sierpnia) animatorzy Orliku nad Zalewem zorganizowali XIV Turniej Streetball'a. Zawody były częścią Dni Kamiennej Góry.

Dni Kamiennej Góry 2021

Nad kamiennogórskim zalewem rozpoczęła się koncertowa część tegorocznych Dni Kamiennej Góry. Zabawa potrwa do niedzieli.

Dni Kamiennej Góry 2021

W czasie gdy w Polsce trwa dyskusja o "lex TVN" i wolności mediów, kamiennogórskie Centrum Kultury zobowiązało dziennikarzy do uzyskania przed publikacją akceptacji materiałów z koncertu dzisiejszej gwiazdy. Czy to już cenzura prewencyjna?

Kamienna Góra - Dni Kamiennej Góry

Nad kamiennogórskim zalewem rozpoczęły się Dni Kamiennej Góry. Na godzinę 19:00 zaplanowano pierwszy koncert.

Dni Kamiennej Góry 2021

Dni Kamiennej Góry to nie tylko koncerty gwiazd na głównej scenie. Dzisiaj ruszyła mała scena.

Kamienna Góra - Muzeum Tkactwa - Prezentacje 2021

Dzisiaj (piątek, 13 sierpnia) w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbyło się uroczyste otwarcie wystawy podsumowującej XXVII Przegląd Twórczości Plastyków Ziemi Kamiennogórskiej. Organizatorem tegorocznego przeglądu jest Muzeum Tkactwa.

REKLAMA