aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

pttk PTTK oddział Ziemi Kamiennogórskiej organizuje mikołajkową wyprawę do czaskiej Pragi. Zapisy w czwartek w biurze PTTK.

Wyjazd zaplanowany jest na 5 grudnia o godzinie 8:00, zbiórka na przystanku PKS w Kamiennej Górze przy Al. Wojska Polskiego.

Program wycieczki: Strachov, Pohorzelec, Loreta Praska, Hradczany, Zamek Królewski, Katedra św. Wita, Bazylika św. Jerzego, Złota Uliczka Mała Strana, Most Karola, Stare Miasto, Rynek Staromiejski i Ratusz z zegarem Orloj, Nowe Miasto, Waclawskie Namesti – czas wolny.

Więcej informacji pod numerem tel. 604 130 984.

Koszt udziału w imprezie to jedyne 50 zł dla dorosłych i 30 zł dla młodzieży od 6 do 16 lat i dorosłych powyżej 65 roku życia - potrzebne na zakup biletu na zwiedzanie Zamku Praskiego –
Stary Pałac Królewski, Bazylika św. Jerzego, Złota Uliczka, Katedra św. Wita. Dzieci do lat 6 biorą udział w wycieczce bezpłatnie.

Zapisy w Biurze Oddziału PTTK przy ul Słowiańskiej 1 w czwartek od godz.15.30 do 17.00

Przepisy COVID przy wjeździe do Czech na mniej niż dobę:
1) posiadania zaświadczenia o przyjęciu dwóch dawek szczepionki na COVID-19 (upłynęło min. 14 dni od drugiego szczepienia lub min. 14 dni od przyjęcia szczepionki jednodawkowej). Honorowane są tzw. paszporty COVIDowe lub zaświadczenia krajowe przetłumaczone na język czeski/angielski
lub
2) posiadania zaświadczenia o odbyciu choroby wywołanej wirusem SARS-CoV-2 (upłynęło nie więcej niż 180 dni)

Istnieje konieczność zakładania maseczek zakrywających usta i nos w przestrzeni publicznej (typu co najmniej FFP2).

REKLAMA