aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

W sobotę i niedzielę (23, 24 czerwca) na dużym parkingu w Krzeszowie odbędzie się piąta edycja Krze-Show-Time.

 

W sobotę impreza rozpocznie się o godzinie 18:00. Do godziny 21 zaplanowano występy dzieci i młodzieży, wspólne tańce i śpiew. Zaprezentują się: klub tańca towarzyskiego "Fraszka", Sprężynki z CBK Pisarzowice, Five High Crew – CBK Pisarzowice, „Złote nutki” z Przedwojowa. Zaplanowano również rozgrywki dla „Janów” oraz wicie wianków. O godzinie 21 rozpocznie się występ zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Legnickiej „Noc Świętojańska. Po nim parada z pochodniami przejdzie nad rzekę. Na 22:15 zaplanowano występ zespołu „Benjamin’s Clan”, a wieczór zakończą tancerze ognia i światła z zespołu „Irrbloss".

W niedzielę impreza rozpocznie się o godzinie 16:00. Kolejno wystąpią zespoły:„Sachiel”, „Porażeni”, „Sachiel” i „Niebo”. Krze-Show-Time zakończy "Marek Piekarczyk Akustycznie", który wyjdzie na scenę o 21:30.

Organizatorzy zaplanowali również bezpłatne animacje dla dzieci, wielkie bańki mydlane, wicie wianków, malowanie twarzy, ściankę wspinaczkową. Dodatkowo funkcjonować mają płatne atrakcje: dmuchane zjeżdżalnie, stoiska gastronomiczne, stoisko łucznicze.

W niedzielę organizator zapewnia powrót do Kamiennej Góry- po zakończeniu imprezy, około godziny 23:30.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez