aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
PTTK Kamienna Góra

Oddział "Ziemi Kamiennogórskiej" Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego zaprasza do udziału w cyklu pieszych wypraw organizowanych w ramach 46. Rajdu Zimowego.

Opawa

W Opawie rozegrane zostaną Dolnośląskie Igrzyska Dzieci i Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w narciarstwie biegowym. Zawody zaplanowano na 21 i 22 lutego.

wok

Łyżwy, pływanie, film, czas spędzony kreatywnie i twórczo, wycieczki, zabawa, przygoda i możliwość poznania nowych przyjaciół! Jeśli nie masz pomysłu jak spędzić tegoroczne ferie – dołącz do nas! Z nami nigdy nie jest nudno!

Dom Kultury w Lubawce zaprasza wszystkich mieszkańców na spektakl z okazji dnia Babci i Dziadka. Na scenie zaprezentują się aktorzy sekcji teatralnej "Pół do Czwartej" oraz kabaretu Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Lubawka - Dom Kultury - koncert

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce zaprasza na Szlagierowy Koktajl Silesia. Na scenie w lubawskim Domu Kultury zaprezentują się: Mariusz Kalaga, Kasia & Claudia Chwołki, Brygida i Robert Łukowski.

Kamienna Góra - Centrum Kultury

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprezentowało ofertę przygotowaną na zbliżające się ferie zimowe.

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza 17 – 20 stycznia 2019

PZW Lubawka

Zarząd koła PZW w Lubawce zaprasza na zebranie sprawozdawcze. Zebranie odbędzie się 20 stycznia.

stok Lubawka

Jutro (sobota, 12 stycznia) ma zostać uruchomiony stok narciarski w Lubawce. Wyciąg czynny ma być w godzinach 9:00-16:00.

PZW Kamienna Góra „Miasto”

Zarząd Koła PZW Kamienna Góra „Miasto” serdecznie zaprasza członków Koła na Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze, które odbędzie się w dniu 27 stycznia 2019 roku w Sali Witrażowej Urzędu Miasta w Kamiennej Górze, pl. Grunwaldzki 1.