aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
MKS Chełmsko Śląskie

Młodzi piłkarze MKS Chełmsko Śląskie wyszli razem z piłkarzami Zagłębia Lubin i Cracovii Kraków przed pierwszym meczem sezonu ekstraklasy (niedziela, 21 lipca).

Olimpia Kamienna Góra

Młodzi piłkarze kamiennogórskiej Olimpii razem z grupą karate z kamiennogórskiego klubu OYAMA przebywają na obozie w Mikoszewie.

Bóbr Marciszów

Trampkarze Bobra Marciszów uczestniczyli w dniach 14-17.07.2019 w finale rozgrywek Piłkarska Kadra Czeka w Zamościu będącej jednocześnie Mistrzostwami Polski LZS.

Chełmsko Śląskie - Summer Cup

Dzisiaj (wtorek, 16 lipca) na boisku przy szkole w Chełmsku Śląskim rozegrany został Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Summer Cup. Byłą to jedna z wakacyjnych propozycji Wiejskiego Domu Kultury.

W połowie sierpnia ruszają rozgrywki piłki nożnej z udziałem drużyn z powiatu kamiennogórskiego.

Znane są już pary pierwszej rundy Pucharu Polski w okręgu jeleniogórskim. Mecze rozegrane zostaną 21 sierpnia. Początek o godzinie 17:00.

Kamienna Góra - Orlik - skrzaty

Wczoraj (piątek, 5 lipca) na Orliku nad zalewem w Kamiennej Górze rozegrany został Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Skrzatów.

MKS Chełmsko ŚląskieMłodzi piłkarze MKS Chełmsko Śląskie wyjdą na murawę wraz z zawodnikami Zagłębia Lubin. Na inaugurację ekstraklasy będą eskortą dorosłych zawodników.

fot. użyczone

W Dusznikach Zdroju odbyły się Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim. Z imprezy z medalami wrócili zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.

Aktualizacja 01.07.2019.

KS Relax Kamienna Góra

Wczoraj (sobota, 29 czerwca) KS Relax Kamienna Góra wystawił dwie drużyny rywalizujące w zawodach w Kielcach i Strzegomiu.