W sobotę na hali w Mieroszowie odbył się piłkarski turniej skrzatów i żaków.

azoty

Dzisiaj (niedziela, 24 stycznia) w Zakopanem rozegrane zostały biegi masowe stylem klasycznym w ramach cyklu Puchar Grupy Azoty w narciarstwie biegowym

AMS Mini Volley Kamienna Góra

Wczoraj zawodnicy AMS „MINI VOLLEY” Kamienna Góra zdobyli brązowy medal w kategorii trójek chłopców w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki w Lesznie.

siatkowka

Siatkarskie młodziczki KS Sudety Kamienna Góra rozegrały dzisiaj (niedziela, 24 stycznia) drugi turniej półfinałowy.

Puchar Grupy Azoty

W Zakopanem odbywają się Mistrzostwa Polski oraz zawody z cyklu Puchar Grupy Azoty w biegach narciarskich. Wczoraj rozegrane zostały biegi indywidualne stylem dowolnym.

Z kompletem zwycięstw, ze złotem na szyi z zawodów w Lesznie wróciła drużyna AMS Mini Volley Kamienne Góra.

siatkowka

Dzisiaj (sobota, 16 stycznia) juniorzy młodsi KS Sudety Kamienna Góra podejmowali JKS Spartakus Jawor.

siatkowka

Wczoraj (sobota, 9 stycznia) juniorzy młodsi KS Sudety Kamienna Góra rozegrali wyjazdowe spotkanie z Cuprum Lubin.

Dzisiaj (czwartek, 7 stycznia) w Zakopanem rozegrane zostały kolejne zawody w narciarstwie biegowym w ramach cyklu Puchar Grupy Azoty.

Opawa - fot. MUKN Pod Stróżą

Zawodnicy MUKN Pod Stróżą startują w Zakopoanem, a w Opawie trwa przygotowywanie m.in. dla nich tras biegowych.