aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Piłkarki Dragona Miszkowice uczestniczyły w V Wiosennym Turnieju w Piłce Nożnej Kobiet o puchar Szefa Banderozy w Głuchołazach.

Młodzieżowa Liga Piłki Siatkowej

Dzisiaj (piątek, 16 marca) rozegrany został trzeci turniej Młodzieżowej Ligi Piłki Siatkowej. Liga podzielona jest na dwie grupy: jeleniogórską i marciszowską.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (czwartek, 15 marca) rozegrane został powiatowe zawody siatkarskich „czwórek” w kategorii chłopców i dziewcząt.

fot. MOS Kamienna Góra

Wczoraj (wtorek, 13 marca) w Pisarzowicach rozegrane zostały powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

zawody pływackie - DPS Szarocin

Dzisiaj (środa, 14 marca) na basenie w Kamiennej Górze odbyły się zawody pływackie podopiecznych Domu Opieki Społecznej z Szarocina.

Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra

Dzisiaj (wtorek, 13 marca) w Smolniku rozegrano finał strefy jeleniogórskiej siatkarskich trójek dziewcząt ze szkół podstawowych.

fot. MOS Kamienna Góra

Wczoraj (poniedziałek, 12 marca) w Pisarzowicach rozegrane zostały powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt, Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

fot. via KTT Fraszka Kamienna Góra

W sobotę (10 marca) na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Prusicach, 2 pary z kamiennogórskiej "Fraszki" wytańczyły srebrne medale.

Po szóstej kolejce Jeleniogórskiej Ligi Piłki Siatkowej Amatorów liderem jest ekipa Milanos. Kolejne trzy miejsca zajmują drużyny z powiatu kamiennogórskiego.

MOS Kamienna Góra

W ubiegłym tygodniu w Pisarzowicach rozegrane zostały finały strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym.