aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. kamera internetowa w Opawie

Jak informują organizatorzy planowany na 22 lutego 2020 roku Memoriał Staszka Bodzka w Opawie nie odbędzie się.

fot. facebook / Uran Okrzeszyn

W sobotę (15 lutego) zapadła decyzja o przystąpieniu piłkarskiej drużyny Uran Okrzeszyn do rozgrywek klasy B.

W Wiśle odbywa się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biathlonie.

Wczoraj (sobota, 8 lutego) w Dusznikach Zdroju odbyły się zawody Tauron Biathlon Cup 2020. Startowali w nich zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego reprezentujący UKN Melafir Czarny Bór oraz MUKN Pod Stróżą Lubawka.

AMS „Mini Volley" Kamienna Góra

Dzisiaj (sobota, 8 lutego) w Górze zawodnicy AMS „Mini Volley" Kamienna Góra wzięli udział w I Turnieju Eliminacyjnym KINDER JOY 2020 w kategorii „dwójek” chłopców.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (piątek, 7 lutego) na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy rozgrywek w mini piłkę siatkową w kategorii ”4” w ramach Igrzysk Dzieci.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (czwartek, 6 lutego) na Hali Sportowej przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy rozgrywek w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców szkół licealnych.

MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (wtorek, 4 lutego) na Hali Sportowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w halowej piłce nożnej w ramach Licealiady Młodzieży.

fot. SZS Kamienna Góra

Dzisiaj (poniedziałek, 3 lutego) na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbyły się miejskie zawody sportowe w mini piłce siatkowej „4” dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

Uran OkrzeszynPiłkarski klub z Okrzeszyna nie będzie grał w zbliżającej się rundzie wiosennej piłkarskiej klasy B.

REKLAMA