aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. WDK Chełmsko Śląskie

Bal karnawałowy był ostatnią propozycją Wiejskiego Domu Kultury w Chełmsku Śląskim na tegoroczne ferie zimowe.

Krzeszów - snowtubing

Na zakończenie ferii zimowych Centrum Biblioteczno-Kulturalne gminy Kamienna Góra zaprosiło dzieci do kina oraz na snowtubing.

zusW kwietniu klienci ZUS dostaną list informujący o zwaloryzowanej wysokości emerytury lub renty oraz o wypłacie tzw. „trzynastki”. Obie informacje zostaną wysłane w jednym liście dzięki temu ZUS oszczędzi ponad 9 mln zł.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 3:00 do 10:00 21 lutego.

fot. KPN

Jak informuje Karkonoski Park Narodowy, IMGW usunął zagrożenie związane z uszkodzeniem poszycia górnego spotka przez wichurę. Co za tym idzie szlaki na szczyt Śnieżki zostały otwarte.

policja

Uwaga kierowcy, zablokowane jest (godzina 19:40) skrzyżowanie ul. księcia Bolka I ul. Krzeszowskiej na miejscu trwają czynności związane z potrąceniem pieszych.

Gmina Kamienna Góra ogłosiła przetarg, w którym wyłoniony ma być wykonawca świetlicy wiejskiej wraz z remizą w Ptaszkowie.

Pisarzowice - Halowe zawody MDP

Dzisiaj (czwartek, 20 lutego) na sali sportowej przy szkole w Pisarzowicach odbyły się halowe zawody dla młodych strażaków.

fot. WDK Chełmsko Śląskie

W ramach propozycji przygotowanych na ferie zimowe Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim zabrał dzisiaj (czwartek, 20 lutego) dzieci na wycieczkę do Jeleniej Góry.

Chełmsko Śląskie - geozabawy

Dzisiaj (środa, 19 lutego) dzieci w Chełmsku Śląskim mogły zamienić się w geologów.

REKLAMA