aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - koncert

Dzisiaj (piątek, 21 lutego) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbył się kolejny koncert. Tym razem prezentowali się lokalni wykonawcy.

fot. WDK Chełmsko Śląskie

Bal karnawałowy był ostatnią propozycją Wiejskiego Domu Kultury w Chełmsku Śląskim na tegoroczne ferie zimowe.

Krzeszów - snowtubing

Na zakończenie ferii zimowych Centrum Biblioteczno-Kulturalne gminy Kamienna Góra zaprosiło dzieci do kina oraz na snowtubing.

Pisarzowice - tenis stołowy

Dzisiaj (piątek, 21 lutego) w Pisarzowicach rozegrane zostały mistrzostwa województwa w tenisie stołowym strażaków.

Krzeszów- Karnawałowe Disco Polo Show

W Domu Kultury w Krzeszowie trwają ostatnie przygotowania do jutrzejszego (sobota, 22 lutego) Karnawałowego Disco Polo Show. W Krzeszowie jest już Pablo.

zusW kwietniu klienci ZUS dostaną list informujący o zwaloryzowanej wysokości emerytury lub renty oraz o wypłacie tzw. „trzynastki”. Obie informacje zostaną wysłane w jednym liście dzięki temu ZUS oszczędzi ponad 9 mln zł.

fot. prokuratura okręgowa w Jeleniej Górze

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze informuje, że w dniach 21-28 lutego 2020 roku odbędzie się kolejny Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 3:00 do 10:00 21 lutego.

fot. KPN

Jak informuje Karkonoski Park Narodowy, IMGW usunął zagrożenie związane z uszkodzeniem poszycia górnego spotka przez wichurę. Co za tym idzie szlaki na szczyt Śnieżki zostały otwarte.

policja

Uwaga kierowcy, zablokowane jest (godzina 19:40) skrzyżowanie ul. księcia Bolka I ul. Krzeszowskiej na miejscu trwają czynności związane z potrąceniem pieszych.

Gmina Kamienna Góra ogłosiła przetarg, w którym wyłoniony ma być wykonawca świetlicy wiejskiej wraz z remizą w Ptaszkowie.

fot. AS Krzeszów

Od 9 do 18 lutego młodzi piłkarze z Akademii Sportu Krzeszów (17 zawodników) i Orła Lubawka (15 zawodników) brali udział w obozie w Hiszpanii.

Pisarzowice - Halowe zawody MDP

Dzisiaj (czwartek, 20 lutego) na sali sportowej przy szkole w Pisarzowicach odbyły się halowe zawody dla młodych strażaków.

fot. WDK Chełmsko Śląskie

W ramach propozycji przygotowanych na ferie zimowe Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim zabrał dzisiaj (czwartek, 20 lutego) dzieci na wycieczkę do Jeleniej Góry.

Lubawka - Mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej

Dzisiaj (czwartek, 20 lutego) na sali sportowej przy szkole w Lubawce rozegrane zostały mistrzostwa powiatu LZS w piłce halowej chłopców z rocznika 2007 i młodszych oraz dziewcząt z rocznika 2004 i młodszych. Drużyny walczyły o awans do rozgrywek strefowych.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

REKLAMA