aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Krzeszów - fot. Janusz Piechowicz

W piątek (16 marca) odbyła się kolejna Ekstremalna Droga Krzyżowa organizowana w parafii Matki Bożej Różańcowej. Tym razem ks. Paweł Adres z ponad 60-osobową grupą udał się na kalwarię w Krzeszowie.

Piłkarki Dragona Miszkowice uczestniczyły w V Wiosennym Turnieju w Piłce Nożnej Kobiet o puchar Szefa Banderozy w Głuchołazach.

policjaW czwartek (15 marca) policjanci z Marciszowa zatrzymali dwóch nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego.

fot. policja Kamienna Góra

Kamiennogórscy policjanci uczą nawet najmniejsze dzieci właściwego zachowania. W tym tygodniu odwiedzili żłobek w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra - koncert - Believe

Believe wystąpił w Kamiennej Górze. Kamiennogórskie Centrum Kultury zaprosiło w piątkowy wieczór (16 marca 2018) wielbicieli progresywnego rocka do auli liceum.

Młodzieżowa Liga Piłki Siatkowej

Dzisiaj (piątek, 16 marca) rozegrany został trzeci turniej Młodzieżowej Ligi Piłki Siatkowej. Liga podzielona jest na dwie grupy: jeleniogórską i marciszowską.

Krzeszów - opactwo

Dzisiaj (piątek, 16 marca) rano podczas prac ziemnych przy murze opactwa w Krzeszowie natrafiono na pozostałości po II wojnie światowej.

praca Bernadety Nowak

Centrum Kulturalno-Kongresowe „Witold” w Boguszowie-Gorcach zaprasza na wernisaż wystawy artystów dolnośląskiego oddziału Związku Artystów Plastyków. Wśród wystawionych prac będą dzieła artystów z Kamiennej Góry.

zawody feederowe

Zbliżają się "I Feederowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Jeleniej Górze". Organizatorzy postanowili przedłużyć termin zgłoszeń.

Dorota Zawadzka - Super Niania - Przedszkole nr 2 - Kamienna Góra

Dorota Zawadzka czyli znana Super Niania z popularnego kilkanaście lat temu programu telewizyjnego, gościła w Kamiennej Górze od poniedziałku. Dzisiaj, w czwartek 14 marca, spotkała się z rodzicami dzieci z Przedszkola nr 2 w Kamiennej Górze.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa dolnośląskiego na okres od 2018-03-16 13:00:00 do 2018-03-17 01:00:00.

ZSO we Włoszech

Od 4 do 10 marca dziewięcioro uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze, pod opieką dwóch nauczycieli - Elżbiety Jaszek i Danuty Ruchały, odwiedziło szkołę partnerską w Imperii we Włoszech.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (czwartek, 15 marca) rozegrane został powiatowe zawody siatkarskich „czwórek” w kategorii chłopców i dziewcząt.

Kamienna Góra - wręczenie stypendiów

Dzisiaj (czwartek, 15 marca) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza gościli najlepsi gimnazjaliści. Burmistrz Krzysztof Świątek wręczył im stypendia za osiągnięcia w pierwszym semestrze obecnego roku szkolnego.

Kino za Rogiem - Krzeszów

W piątek i sobotę (16, 17 marca) Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza na dodatkowe seanse. Kino działa przy Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Krzeszowie ul. Kalwaria 1, tel.: 75 610 60 15, Bilety 5/8 zł.