aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. relacja wideo z sesji

Ponad 4,6 mln zł wprowadzili dzisiaj (wtorek, 26 stycznia) radni do budżetu powiatu kamiennogórskiego.

fot. relacja wideo z sesji

Dzisiejsza (wtorek, 26 stycznia) sesja rady powiatu kamiennogórskiego odbyła się w dziwnej formie. Kilkadziesiąt minut obrad mogli wysłuchać tylko radni, transmisja dla mieszkańców była pozbawiona głosu.

Lubawka

Zapraszamy na turniej, który rozpocznie się 30.01 o godzinie 15:00 i będzie rozgrywany w systemie Best of 1. W związku z tym poszukujemy 8 drużyn, paczki znajomych, która chce zagrać i wziąć udział w rywalizacji!

arimr

Niewiele czasu zostało już kołom gospodyń wiejskich, które w ubiegłym roku otrzymały z ARiMR dofinansowanie na swoją działalność, by rozliczyć się z dotacji. Ostateczny termin składania sprawozdań upływa 31 stycznia 2021 r. Jednak w związku z tym, że jest to niedziela, biura powiatowe Agencji będą przyjmowały je jeszcze w poniedziałek, 1 lutego.

fot. policja Kamienna Góra

W przeciągu kilku dni funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze oraz Komisariatu Policji w Lubawce zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy posiadali przy sobie środki odurzające.

fot. Kinga Cieślak

W sobotę na hali w Mieroszowie odbył się piłkarski turniej skrzatów i żaków.

zus Do ponad 700 tys. Dolnoślązaków ZUS wyśle PIT-y z ich rocznym rozliczeniem. W całej Polsce Zakład wyśle 9,5 mln deklaracji podatkowych za 2020 r. PIT-y będą wysyłane na przełomie stycznia i lutego do wszystkich osób, które w 2020 roku, chociaż raz dostały pieniądze z ZUS.

od lewej Daniel Kubacki, Patryk Straus

Gmina Kamienna Góra wybuduje nowe przedszkole. Dzisiaj (poniedziałek, 25 stycznia) wójt Patryk Straus podpisał umowę z wykonawcą. To drugie przedszkole, które gmina wybuduje dzięki unijnej dotacji.

Patryk Straus - wójt gminy Kamienna Góra

Nadchodzą trudne czasy dla mieszkańców gminy Kamienna Góra składających nieprawdziwe deklaracje związane z odbiorem odpadów. Gmina ma nowe narzędzie ułatwiające weryfikację liczby mieszkańców każdej z posesji.

 azoty

Dzisiaj (niedziela, 24 stycznia) w Zakopanem rozegrane zostały biegi masowe stylem klasycznym w ramach cyklu Puchar Grupy Azoty w narciarstwie biegowym

AMS Mini Volley Kamienna Góra

Wczoraj zawodnicy AMS „MINI VOLLEY” Kamienna Góra zdobyli brązowy medal w kategorii trójek chłopców w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki w Lesznie.

siatkowka

Siatkarskie młodziczki KS Sudety Kamienna Góra rozegrały dzisiaj (niedziela, 24 stycznia) drugi turniej półfinałowy.

Puchar Grupy Azoty

W Zakopanem odbywają się Mistrzostwa Polski oraz zawody z cyklu Puchar Grupy Azoty w biegach narciarskich. Wczoraj rozegrane zostały biegi indywidualne stylem dowolnym.

Chełmsko Śląskie - WOŚP

Chełmski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opublikował plan działań podczas 29. finału, który odbędzie się 31 stycznia.

fot. GDDKiA / Michał Soroko

Od 30 listopada do 11 grudnia 2020 roku można było zapoznać się z planami rozbudowy krajowej „trójki” na odcinku od Bolkowa do Jelenia Góra wraz z budową obwodnicy Kaczorowa. Po zapoznaniu z dokumentacją projektową, każdy miał możliwość złożyć swoje uwagi i wnioski wobec wstępnie przyjętych rozwiązań.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2021 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA