aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Dzisiaj (sobota, 24 sierpnia) odbył się 7. Letni Bieg Piastów - Ultramarton i Półmaraton. Zawody rozegrane zostały na trasie o długości 47,8 km.

Orzeł Lubawka : Dabro-Bau Makowice

W trzecie kolejce wałbrzyskiej klasy okręgowej Orzeł Lubawka podejmował dzisiaj (sobota, 24 sierpnia) Dabro-Bau Makowice. Gospodarze przystąpili do spotkanie z kompletem punktów w lidze.

Chełmsko Śląskie - Jarmark Tkaczy

W Chełmsku Śląskim rozpoczął się Jarmark Tkaczy. W nawiązujących do historii strojach zaprezentowały się m.in. dwie posłanki.

Kamienna Góra - Kamdża DH MASTERS

Dzisiaj (sobota, 24 sierpnia) w Kamiennej Górze odbyły się zawody rowerowe Kamdża DH MASTERS.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 14:00 do 20:30 24 sierpnia.

Niedamirów - Wioska cudów

Ekochatka to projekt rewitalizacji przystanku autobusowego w Niedamirowie. Jest realizowany przez stowarzyszenie Niedamirów Wioska Cudów, przy wsparciu stowarzyszenia Kwiat Lnu.

fot. duw.pl

Jak informuje Dolnośląski Urząd Wojewódzki, dzięki 6,5 mln zł z Ministerstwa Zdrowia, na Dolny Śląsk trafi 16 nowych karetek dla placówek służby zdrowia.

Kamienna Góra - rynek - A gdyby tak

Dzisiaj (piątek, 23 sierpnia) kamiennogórski rynek zmienił się w salę koncertową. W ramach wakacyjnej oferty odbył się koncert grupy "A gdyby tak".

fot. policja Kamienna Góra

Policjanci Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji z Kamiennej Góry wraz z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego z Jeleniej Góry w dniu 20 sierpnia 2019 roku przeprowadzili na terenie powiatu kamiennogórskiego wzmożone działania, których celem było ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości dotyczących wykonywania transportu drogowego osób i rzeczy.

fot. policja Kamienna Góra

Dzisiaj (piątek, 23 sierpnia) policjanci z kamiennogórskiej drogówki prowadzą działania pod nazwą „Motocyklista”. Głównym celem policyjnej akcji jest ograniczenie liczby wypadków drogowych z udziałem kierujących pojazdami jednośladowymi. Policjanci apelują do motocyklistów o rozwagę!

fot. facebook / Dapit

Dolnośląski raper Dapit opublikował najnowszy teledysk. Zdjęcia realizowane były w Kamiennej Górze.

policja Kamienna Góra

Wczoraj (czwartek, 22 sierpnia) kamiennogórscy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących.

Chełmsko Śląskie - Szkło łączy

W najbliższą niedzielę (25 sierpnia) pracownia "Skrawek" zaprasza do Chełmska Śląskiego na warsztaty pracy ze szkłem.

Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 2

Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz unieważnił konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze. Zakończył się również konkurs na kierownika Wydziału Promocji i Polityki Społecznej.

Czarny Bór

Dziś (czwartek, 22 sierpnia) w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu odbyła się konferencja prasowa poświęcona organizowanym we wrześniu w Czarnym Borze Mistrzostwom Polski w Biathlonie Letnim.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku