aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - ul. Waryńskiego

Około 21:20 we wtorek w środę (18 czerwca) służby ratunkowe zostały wezwane do groźnie wyglądającego pożaru mieszkania przy ulicy Waryńskiego w Kamiennej Górze.

18 drogi

Zakończył się audyt dróg powiatowych. Podczas X Sesji Rady Powiatowej radni zostali zapoznani z wynikami kontroli wszystkich (39) dróg powiatowych.

Wystąpienie radnej powiatowej na Sesji Rady Gminy Kamienna Góra w dniu 29 maja 2019 nie spodobało się członkom Zarządu Powiatu Kamiennogórskiego. Uwagę radnej zwrócił Andrzej Przybytek. Po jego wypowiedzi emocje musiała studzić przewodnicząca rady.

PRIMUS INTER PARES 2019

Podczas X Sesji Rady Powiatu Kamiennogórskiego we wtorek, 18 czerwca, wręczone zostały nagrody dla uzdolnionej młodzieży z terenu powiatu. Gościem specjalnym była siatkarka pochodząca z Kamiennej Góry Aleksandra Wójcik.

Kolejka 29 - 20 czerwca

Kolejka 29 - 20 czerwca

Kamienna Góra - ZSO

Dzisiaj (wtorek, 18 czerwca) w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze wręczone zostały wyróżnienia za pracę uczniów przez cały rok szkolny 2018/2019. Złote i Diamentowe Dziesiątki wręczył starosta Jarosław Gęborys i wicestarosta Małgorzata Krzyszkowska z pomocą dyrektora ZSO Jacka Bruździaka.

Mieszkańcy Olszyn i Jawiszowa od lat czekają na remont drogi powiatowej. Powiat kamiennogórski właśnie wybrał wykonawcę remontu drogi. Cena oferty: 1 064 935,01 zł.

Kamienna Góra - Centrum Kultury - wakacje

Znany jest już plan działań Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas tegorocznych wakacji.

LubawkaW Lubawce odbędą się Ogólnopolskie Zawody Rzutowe Dla Młodieży. Impreza odbędzie się 26 i 27 lipca.

Krze Show Time 6

Gmina Kamienna Góra zaprasza na szóstą edycję Krze Show Time. Tegoroczna edycja odbędzie się 21 czerwca na dużym parkingu w Krzeszowie.

17 mos z

XVIII Powiatowe Spotkanie Mistrzów Sportu Szkolnego odbyło się dzisiaj (poniedziałek, 17 czerwca) w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

fot. UM Kamienna Góra

W sobotę (15 czerwca) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyła się uroczystość jubileuszu długoletniego pożycia małżeńskiego Krystyny i Henryka Czemborów.

Lubawka - piknik rodzinny

Wczoraj (niedziela, 16 czerwca) na polanie "Pod Florianem" w Lubawce odbył się Piknik Rodzinny organizowany przez Gmina Nasz Dom Jan Orzechowski.

17 manewry

W niedzielę (16 czerwca) zakończyły się trzecie Manewry Medyczne OSP Gminy Kamienna Góra. Sześć jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych sprawdziło się w działaniach praktycznych na terenie sołectwa Ogorzelec.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku