aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kondolencje - śp. Marian Schulz

fot. wp

W każdym miejscu pracy niezbędne są odpowiednie środki czystości oraz chemia gospodarcza. Czasami dostępność produktów w sklepach stacjonarnych jest ograniczona, dlatego przedsiębiorcy szukają potrzebnych substancji w Internecie. Liczy się nie tylko ich jakość, ale też ilość i cena. Jakie produkty warto mieć w magazynie i na jakie strony postawić, by zaoszczędzić?

fot. wp

Wprawdzie za oknami pogoda nie zachęca do wycieczek i nocowania w plenerze, ale warto już teraz pomyśleć o przyjemnym spędzaniu wolnego czasu w okresie wakacyjnym. Dla miłośników braku ograniczeń podczas podróżowania, doskonałym pomysłem są wycieczki z noclegiem pod namiotem. Dlaczego w tym roku szczególnie warto pomyśleć o biwakowaniu pod gołym niebem? Gdzie warto się wybrać? Odpowiadamy na te pytania.

Kondolencje - śp. Marian Schulz

fot. wp

W każdym domu niezbędnym elementem wyposażenia kuchni są zdecydowanie szklanki do napojów. Towarzyszą nam one podczas codziennych posiłków, spotkań z przyjaciółmi czy rodzinnych przyjęć. Rodzajów szklanek dostępnych na rynku jest wiele, dlatego warto wiedzieć kilka podstawowych informacji na temat tych naczyń, by odpowiednio móc podawać napoje, wodę oraz drinki.

Źródło: pixabay.com

Stłuczki, wypadki oraz innego rodzaju nieprzewidziane sytuacje zdarzają się na drogach bardzo często. Nawet jeżeli myślimy, że nas to nie spotka, to statystyki są nieubłagalne – podróżowanie samochodem jest niebezpieczne. I chociaż często kończy się wyłącznie na stłuczkach i zniszczeniach pojazdu, to jednak zawsze trzeba być na drodze czujnym i uważnym. Szczególnie dlatego, że firmy ubezpieczeniowe mają w swoim zwyczaju zaniżać kwoty wypłacanych odszkodowań. Nikt nie chce być przecież w ten sposób potraktowany. Czy zatem istnieje jakiś sposób, aby firmy nie zaniżały kwot odszkodowań? Czy jest możliwość, aby dostać dopłatę do zaniżonego odszkodowania?

wp

Szukanie oszczędności w firmie to proces, który zwykle dopada każdego przedsiębiorcę. Sposobów na znalezienie środków jest wiele, ale nie każdy z nich będzie korzystny. Jeżeli właśnie stoisz przed trudną decyzją – zredukować liczbę etatów czy zrezygnować z kosztownej reklamy to świetnie trafiłeś. Podpowiadamy, jak zaoszczędzić na prowadzeniu firmy, bez ryzyka utraty najlepszych pracowników.

fot. wp

Uszkodzenia sprzętu elektronicznego dotykają nas każdego dnia. Poważna usterka przyprawia nas o zawrót głowy, bo wyobrażamy sobie od razu koszty zakupu nowego sprzętu, które znacznie przewyższają nasz budżet. Na szczęście istnieją serwisy, które zawodowo zajmują się naprawami urządzeń wszelkiego rodzaju. Które z nich najczęściej się psują?

Lubawka Gambit

fot. wp

Spedycja morska cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród dużych firm korporacyjnych, ale również wśród niewielkich przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Niniejszy artykuł to doskonały wybór dla tych osób, które w najbliższym czasie zamierzają skorzystać z dobrodziejstwa transportu morskiego, dlatego też chcą dowiedzieć się o nim jak najwięcej.

REKLAMA