aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wpRynek nieruchomości w niewielkim stopniu odczuwa wpływ pandemii. Trwająca trzecia fala koronawirusa i kolejny lockdown nie odstraszył inwestorów poszukujących możliwości zakupu interesujących nieruchomości.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe „COM-D” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworze poszukuje aktualnie Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Miejsce pracy: Głębock

fot. PCZ Kamienna Góra

W czerwcu 2021r. Zarząd Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. podjął decyzję o leasingu, trzeciego już auta w ostatnich 3 latach, specjalnego samochodu do przewozu pacjentów w pozycji leżącej. Posiadane dotychczas samochody były wyjątkowo wyeksploatowane. Ilość wyjazdów, zarówno w celach niezbędnych konsultacji, badań diagnostycznych w innych jednostkach jak i przywóz i odwóz pacjentów, przebywających w nowoutworzonym Dziennym Domu Opieki Medycznej, spowodowały, że zakup samochodu stał się konieczny.

fot. PCZ Kamienna Góra

Z przyjemnością informujemy wszystkich mieszkańców powiatu kamiennogórskiego, że Zarząd Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o w roku 2021 zakupił na potrzeby Poradni Ginekologiczno-Położniczej nowy aparat do wykonywania badań ultrasonograficznych (USG), który dzięki wysokiej czułości trybu Dopplera i bogatemu oprogramowaniu pomiarowemu pozwala uzyskać najlepszy efekt badania. Aparat posiada wybór wysokiej jakości głowic, umożliwiających wykonywanie szerokiego zakresu diagnostyki USG.

Źródło: pixabay.com

Jeśli zakładasz własną firmę to potrzebujesz miejsca, w którym Twoja firma będzie miała siedzibę. Nie zawsze możesz podać adres pod którym mieszkasz. Może być tak dlatego, że na przykład wynajmujesz mieszkanie, a wynajmujący może nie zgodzić się na prowadzenie działalności w takim lokalu. Jednak nic straconego. W takim wypadku możesz skorzystać z wirtualnego biura. Co to takiego i jakie są zalety wirtualnych biur dowiesz się z tego artykułu.

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. zatrudni:

KIEROWCĘ / SANITARIUSZA

15 wp

Okres jesienno- zimowy to niezbyt korzystny czas dla naszej figury. Nasz organizm, chroniąc się przed nadchodzącym zimnem, gromadzi dodatkową tkankę tłuszczową, co przedkłada się na nasz apetyt. Chcemy jeść więcej i bardziej kalorycznie. A im więcej kalorii dajemy naszemu ciało, tym szybciej nasza tkanka tłuszczowa się rozwija. I tutaj mamy dylemat, jak jeść zimą, czy jesienią, aby nie przytyć.

Gambit Lubawka

 wp

Pielęgnacja skóry jesienią nie należy to trudnych zadań. Warto tylko pamiętać o kilku zasadach, które sprawią, że będziesz promieniała, pięknie wyglądała i cieszyła się zdrowiem w czasie chłodnych i deszczowych dni. Zastanawiasz się jak o siebie zadbać jesienią ? Zobacz, jak w tym czasie odżywić swoją cerę- co twojej skórze jest potrzebne jesienią.

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. zatrudni:
ELEKTRYKA
i
KONSERWATORA

REKLAMA

ds21