aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. via wp

Posiadanie własnego domku letniskowego było dawniej kojarzone z rzadkim luksusem. Obecnie jednak świadomość oraz możliwości w tej dziedzinie są znacznie szersze.

fot. via lh

Coraz więcej osób w naszym kraju decyduje się na to, by pracować w domu. Trzeba przyznać, że coraz więcej jest aktualnie takich zawodów, w przypadku których jest to jak najbardziej możliwe. Copywriter, grafik, projektant, architekt, tłumacz…długo można byłoby wymieniać. Warto pomyśleć o tym, jak powinien być urządzony pokój do pracy dla takich właśnie osób. Czy tylko meble są w nim ważne?

fot. wp

Stanowią synonim wygody, ale także stylu. Fotele finka należą do najwygodniejszych mebli wypoczynkowych tego typu. Co więcej, wyróżniają się także uniwersalnością zastosowania. Takie fotele można wstawić do salonu urządzonego w stylu skandynawskim, sprawdzą się również w popularnych obecnie wnętrzach nowoczesnych.

fot. via lh

Dorośli doskonale wiedzą, że do kompleksowego oczyszczenia jamy ustnej ich zębów - sama szczoteczka i pasta nie wystarczą. Czy jednak należy korzystać z dodatkowych artykułów do higieny jamy ustnej u dzieci? Oczywiście, że tak! Dbanie o zdrowe zęby od najmłodszych lat zdecydowanie zaprocentuje w przyszłości - odpowiednimi nawykami oraz zdrowym i białym uzębieniem.

ENGRAM w Marciszowie, Zakład Produkcji Urządzeń Elektrycznych, Rozdzielczych i Zasilających
ZATRUDNI
inżyniera elektryka lub technika elektryka z doświadczeniem,
do pracy w dziale projektowym i przygotowania produkcji.
tel. 665 012 706

Rokom

Sezon grzewczy rozkręca się na dobre. Warto więc pomyśleć o kosztach, jakie poniesiemy za ogrzewanie domu. Tu z pomocą przyjdzie wybór właściwego paliwa. Ogrzewanie olejowe, węglowe, a może gazowe? Sprawdź, jakie będzie dla Ciebie najbardziej korzystne.

fot. lh

fot. via wp

Chociaż kredyt hipoteczny to rozwiązanie, na które decyduje się wiele osób, wciąż istnieje wiele błędnych przekonań na jego temat. Dowiedz się więcej o tym sposobie finansowania, zwłaszcza jeśli planujesz zakup mieszkania czy budowę domu.

fot. lh

Wizyta u dentysty wciąż wzbudza u Ciebie dreszcz emocji? Każdej Twojej myśli o leczeniu zębów towarzyszy strach i wyobrażenia o dentyście-sadyście? Błąd! W dzisiejszych czasach istnieją gabinety, w których Pacjent czuje się komfortowo i… nie czuje bólu. Również w Katowicach!

fot. via lh

Zima to pora roku, która wydaje się ciągnąć w nieskończoność Jednak tuż po niej następuje pełna energii wiosna, kiedy to mamy zwykle ochoty na zmiany. Dotyczą one rzecz jasna także przestrzeni, na których żyjemy. Pragniemy, by wkradło się do nich dużo energii i nowości, by były odtąd nowoczesne, ale i pełne lekkości i wszystkiego tego, co najlepsze. Jak zatem osiągnąć przysłowiowy efekt „wow”, kiedy wcale nie dysponujemy zbyt dużym budżetem? Oto jest pytanie!