aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Dzsiaj miedzy 12 a 13 na parkingu biedronki kolo kamodexu pomoglem starszemu panu zapalic auto hiundai i30 srebrne o poczatkowych numerach dka I prawdopodobnie w jego samochodzie wypadl mi plastikowy portfel z wszystkimi dokumentami I kartami Bardzo prosze o konktakt pod nr 515919481

fot. wp

Producenci coraz częściej decydują się na stosowanie nowoczesnych technik montowania podzespołów elektronicznych. Jedną z najbardziej polecanych usług jest montaż kontraktowy. Bezsprzecznie jego zastosowanie w realny sposób przyczynia się do rozwoju sektora elektronicznego, a także zwiększa innowacyjność branży. Na czym polega i jak odbywa się powierzchniowy i przewlekany montaż kontraktowy elektroniki?

Biuro Podróży ActiveTime24

Dołącz do wyjątkowej grupy osób, która już wybiera się na wakacje z ActiveTime24. W naszej ofercie pozostają jeszcze wolne miejsca tylko na dwa obozy tj. super obóz w Poroninie z Lego i Robotyką, ASG i MMA, Aquaparkami i wycieczkami oraz mega obóz w Darłówku w pięknym hotelu Diuna, 40m od morza z żaglówkami i windsurfingiem.

rokom

  

W nocy z 9 na 10 lutego z bramy na ul. Jana Pawła w Kamiennej Górze został skradziony czarno-niebiesko-żółty rower BTWIN. Za pomoc w odnalezieniu przewidziana nagroda.

LGD Kwiat Lnu

Lokalna Grupa Działania Kwiat Lnu rozpoczyna szkolenia z zakresu projektów grantowych, które będą przyznawane m.in dla organizacji pozarządowych.

Bardzo dobre warunki finansowania i szeroki katalog działań do realizacji.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach.

Kalibra - oferta pracy

  

Jalka

  

zaproszenie ślubne para

Zaproszenie ślubne to zapowiedź najważniejszego dnia w życiu młodej pary. Powinno odpowiadać na 4 proste pytania: co, gdzie, kiedy i kto. W treści zaproszenia należy więc umieścić kilka ogólnych zdań zapraszających gości, poinformować o tym, gdzie i kiedy odbywa się uroczystość zaślubin oraz wesele, a także kto i kogo na niego zaprasza. Wiele par młodych decyduje się też na dodanie takich informacji jak: termin potwierdzenia przybycia, informacje kontaktowe, prośba o nieprzynoszenie kwiatów ciętych i zastąpienie ich np. zabawką dla podopiecznych domu dziecka albo możliwość zorganizowania noclegu dla gości po wcześniejszym uzgodnieniu.

Kamienna Góra - Zajazd Zachęta Zajazd Zachęta (ul. Jeleniogórska 41, Kamienna Góra) zaprasza na DANCING. Bawimy się w sobotę (2 lutego).